File uploader by Uppy (1.0.7) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu

en: Rotate
sk: Otočiť
