File uploader by Uppy (1.0.7) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Revert
vi: Trở lại

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Auto
vi: Tự động

en: Light
vi: Nhẹ

en: Rotate
vi: Xoay

en: Dark
vi: Sẫm màu
