File uploader by Uppy (1.0.8) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Options
de: Optionen

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Auto
de: Automatisch

en: Light
de: Hell

en: Thumbnail width
de: Miniaturansichtsbreite

en: Thumbnail height
de: Miniaturansichtshöhe

en: Rotate
de: Drehen

en: Dark
de: Dunkel

en: Instance
de: Instanz

en: Flip
de: Umdrehen
