File uploader by Uppy (1.0.8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Options
he: אפשרויות

en: Revert
he: שחזור

en: Plugin
he: פלאגין

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזכרת

en: Rotate
he: סיבוב
