File uploader by Uppy (1.0.8) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Theme
pl: Skórka

en: Options
pl: Opcje

en: Revert
pl: Przywróć

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Light
pl: Jasny

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: Rotate
pl: Obróć

en: Dark
pl: Ciemny
