File uploader by Uppy (1.0.9) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Theme
ja: テーマ

en: Options
ja: オプション

en: Revert
ja: 戻す

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅

en: Thumbnail height
ja: サムネイルの高さ

en: Rotate
ja: 回転
