File uploader by Uppy (1.0.9) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
