File uploader by Uppy (1.0.9) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Theme
nl: Thema

en: Options
nl: Opties

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Auto
nl: Automatisch

en: Light
nl: Licht

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Rotate
nl: Roteren

en: Dark
nl: Donker

en: Instance
nl: Exemplaar
