File uploader by Uppy (1.0.9) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Theme
tr: Tema

en: Options
tr: Seçenekler

en: Revert
tr: Geri al

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği

en: Thumbnail height
tr: Küçük resim yüksekliği

en: Rotate
tr: Döndür
