File uploader by Uppy (1.1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Theme
lt: Tema

en: Options
lt: Nustatymai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Light
lt: Šviesi

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Dark
lt: Tamsiai
