File URL (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Mode
ja: モード

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Reference
ja: 参照

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ja: %name: このフィールドは @count 以上の値を持つことができません。

en: Generic file
ja: 一般のファイル

en: Type of item to reference
ja: 参照するアイテムのタイプ
