File URL (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Mode
fi: Tila

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Reference
fi: Viittaus

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fi: %name: kentällä ei voi olla enempää arvoja kuin @count.

en: Generic file
fi: Geneerinen tiedosto

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi
