File URL (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Mode
sk: Režim

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Reference
sk: Referencia

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sk: %name: táto položka nemôže mať viac ako @count hodnôt.

en: File URL
sk: URL súboru

en: Generic file
sk: Generický súbor

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať
