File URL (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Mode
vi: Chế độ

en: Upload file
vi: Tải tập tin lên

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
vi: %name: trường này không được phép chứa nhiều hơn @count giá trị.

en: Generic file
vi: Tệp tin thông thường
