File URL (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Mode
da: Tilstand

en: Upload file
da: Upload fil

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
da: %name: feltet ka ikke indeholde flere end @count værdier.

en: File URL
da: Fil URL

en: Generic file
da: Generisk fil

en: Remote URL
da: Web-kilde URL

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til
