File URL (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Reference
lt: Nuoroda

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas
