File URL (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Reference
el: Αναφορά

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
el: %name: αυτό το πεδίο δεν μπορεί να έχει περισσότερες από @count τιμές.

en: Generic file
el: Γενικό αρχείο

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς
