File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Mode
be: Лад

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
be: %name: гэта поле не можа ўтрымліваць больш, чым @count значэнне(я,яў).

en: Generic file
be: Агульны файл

en: @label ID
be: Ідэнтыфікатар @label
