File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Reference
ca: Referència

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ca: %name: aquest camp no pot tenir més de @count valors.

en: Generic file
ca: Fitxer genèric

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: @label ID
ca: ID de @label
