File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Mode
cs: Režim

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
cs: Pole %name nesmí obsahovat více hodnot než @count.

en: Generic file
cs: Obecný soubor

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci
