File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Mode
lv: Režīms

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Reference
lv: Atsauce

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.
