File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Mode
oc: Mòde

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
oc: %name : aqueste camp pòt pas aver mai de @count valors.

en: Generic file
oc: Fichièr generic
