File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Mode
sv: Läge

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Reference
sv: Referens

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sv: %name: detta fält får inte innehålla fler än @count värden.

en: File URL
sv: URL för fil

en: Generic file
sv: Allmän fil

en: Remote URL
sv: URL

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: @label ID
sv: @label id
