File URL (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Reference
az: Istinad

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
az: %name: bu sahədə @count dəyərlərindən artıq ola bilməz.

en: Generic file
az: Ümumi fayl
