File URL (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Reference
id: Referensi

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
id: %name: field ini tidak bisa menampung lebih dari @count nilai.

en: Generic file
id: Berkas generik

en: Type of item to reference
id: Jenis item yang direferensikan

en: @label ID
id: ID @label
