File URL (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Mode
ro: Mod

en: Reference
ro: Referință

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ro: %name: acest câmp nu poate conține mai mult de @count valori.

en: Generic file
ro: Fișier generic

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: @label ID
ro: Id-ul @label
