File URL (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Mode
tr: Kip

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Reference
tr: Kaynak

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
tr: %name: Bu alan @count değerden fazlasını kapsayamaz.

en: Generic file
tr: Genel dosya

en: Type of item to reference
tr: Referans verilecek öge tipi

en: @label ID
tr: @label kimliği
