File URL (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Mode
eu: Modoa

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
eu: %name: eremu hau ezin du mantendu @count balio baino gehiago.

en: Generic file
eu: Fitxategi generikoa

en: @label ID
eu: @label ID-a
