File URL (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Mode
ar: النمط

en: Reference
ar: مرجع

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ar: %name: لا يمكن لهذا الحقل أن يحتوي أكثر من @count قيمة.

en: Generic file
ar: ملف عام

en: Type of item to reference
ar: نوع العنصر المراد الإشارة إليه
