File Utility (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander

en: Language code
af: Taalkode
