File Utility (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Count
ast: Cuenta

en: Other
ast: Otru

en: IP Address
ast: Direición IP
