File Utility (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Count
bg: Брой

en: Id
bg: Номер

en: Other
bg: Други

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
