File Utility (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Count
fi: Laskuri

en: Id
fi: Tunniste

en: Other
fi: Muu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja
