File Utility (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
