File Utility (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Other
ka: სხვა

en: Language code
ka: ენის კოდი
