File Utility (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Other
ku: هیتر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
