File Utility (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Count
oc: Descompte

en: Other
oc: Autre

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
