File Utility (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Count
ru: Количество

en: Other
ru: Другое

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Language code
ru: Код языка

en: About
ru: Информация

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
