File Utility (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Count
th: จำนวน

en: Other
th: อื่นๆ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: About
th: เกี่ยวกับ
