File Utility (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Count
vi: Số lượng

en: Other
vi: Khác

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu
