File Utility (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Count
ar: العدد

en: Other
ar: آخر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
