File Utility (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Count
ca: Quantitat

en: Other
ca: Altres

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls
