File Utility (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Other
cy: Arall

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Language code
cy: Côd yr iaith
