File Utility (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Count
et: Arv

en: Id
et: ID

en: Other
et: Muu

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist
