File Utility (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Other
eu: Bestea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz
