File Utility (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Count
hi: गुणांक

en: Other
hi: अन्य

en: IP Address
hi: IP पता

en: Changed
hi: बदल गया

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: UUID
hi: युयुआइङी
