File Utility (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Count
hr: Broj

en: Other
hr: Ostalo

en: IP Address
hr: IP adresa

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis
