File Utility (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Count
hy: քանակ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
