File Utility (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Count
it: Numero

en: Other
it: Altro

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Changed
it: Modificato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Language code
it: Codice della lingua

en: About
it: Informazioni
