File Utility (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Count
jv: Jumlah

en: Other
jv: Liyané

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
